FOTOKOPİ ve YAZICI KİRALAMA

Her ölçekteki ofislerin faks, tarama, çoğaltma, baskılama ve kopyalama ile ilgili işlemlerine bir bütün olarak kısa ve uzun vadeli çözümler sunan bir sistemdir.


TIME-SAN yetkilisinin sistemden yararlanmak isteyen kurum temsilcisi ile yapacağı görüşme sonucu kendileri için uygun kombinasyon üretilir. Hazırlanan kombinasyonun müşteri ofisine montajı ile sistem çalışmaya başlar.


Kiralama Seçenekleri

(A) Kısa Vadeli Çözümler

Bu çözüm şekli süresi 15 günü aşmayan kullanımlar için sistem kiralama işini kapsar. Her tür seminer, toplantı, konferans, bayi toplantısı vb. kısa vadeli ihtiyaçlar için tercih edilecek ideal sistemdir.

(B) Uzun Vadeli Çözümler

Süresi 48 aya kadar varan süreler için sunulan çözümlerdir. Bu sistem bütün küçük, orta ve büyük ölçekli ofislerin uzun vadeli (renkli veya siyah-beyaz) çoğaltma ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlar.

Neden TIME-SAN Tercih Ediliyor?

 • Firmaların teknolojilerini yenileme maliyetini ortadan kaldırarak büyük tasarruf sağlar.
 • İlk yatırım maliyetinin sıfır olması nedeniyle bu yatırıma ayrılacak kaynakların üretimde kullanılmasını sağlayarak büyük verimlilik sağlar.
 • Süpriz faturaları ortadan kaldırarak, sağlıklı işletme giderleri bütçesi yapılmasına imkan verir.
 • Sıfır maliyetle en son teknolojiyi size sunarak ofisinizi teknoloji çöplüğü olmaktan kurtarır.
 • Ofis ürünlerinize üçüncü şahıslar veya kötü niyetli kişilerce verilebilecek zararlardan sizleri korur.
 • Ödeyeceğiniz tüm faturalarınızı giderinize yazarsınız. Demirbaş faturaları ile uğraşmazsınız.
 • Kiralama sistemine girmek ve çıkmak kolaydır. Bir kaybınız olmaz. Oysa kendi cihazlarınızı satmaya kaltığınızda komik fiyatlarla elden çıkarmak zorunda kalırsınız.
 • Kiralama sisteminde, özellikle inkjet ve küçük lazer printerler devredışı kalacağından bunların çalıştırılması için ödenen yüksek meblağlar tasarruf edilecektir.
 • Kiralama sisteminde yapabileceklerinizi sadece hayal edin. Kendi klasik makinenizin kısıtlı özellikleri ile kendinizi sınırlamayın. Renkli, siyah-beyaz baskı, network kullanımı, scan, faks, e-mail, dublex, feeder kullanabileceğiniz özelliklerden bazıları.
 • Kiralama sisteminde "Makinemiz arızalı, çekmiyor" veya "Daha iyi kopya için parça değiştirmemiz gerekiyor" cümlelerini duymazsınız.
 • Kiralama sisteminde "Bugün var yarın yok" tipi hizmet veren (veremeyen) firmalarla uğraşmaz, sinirlerinizi yıpratmazsınız.
 • Kiralama sisteminde "Ne ödeyeceğinizi bilirsiniz."
TIME-SAN Kiralama Hizmetlerinden Kimler Yararlanabilir?

Kiralama hizmetlerinden günde 1 kopyadan günde 100.000 kopyaya kadar renkli veya siyah-beyaz çoğaltma ihtiyacı olan bütün kurumlar şahıs firmaları ve tüzel kişiler yararlanabilir.

TIME-SAN Kiralama Sisteminden Yararlanmak İçin Ne Yapmalıyım?

Bu sistem hakkında ayrıntılı bilgi almak için ve yararlanmak için (0212) 509 21 82 nolu telefondan sistem temsilcisini çağırmanız yeterlidir. Görevli arkadaşımız kurumunuzda yapacağı kısa bir etüd sonrası sizin için en uygun çözümü sunacaktır.

Copyrigt 2023 - TIME-SAN Her hakkı gizlidir.